3806Strategické hry jsou na herním poli působení již pěknou řádku let a za tu dobu si našly spoustu oddaných hráčů. A také prošly velkým vývojem a to co nám bralo dech na začátku, nahradily daleko důmyslnější vychytávky, díky nimž nás strategické hry stále překvapují.

Stejně tak je to i se třemi z nich, které ti v krátkosti představíme. Jsou velmi hrané, žádané a rozhodně stojí za to si je vyzkoušet!

Online hra My Little Farmies

Staň se farmářem a zkus si, jaké to je starat se o celé hospodářství tak, aby se ti ve všem co nejlépe dařilo. Samozřejmě, čím více toho vypěstuješ, čím víc zvířat budeš mít, čím větší farma a hospodářské budovy budou, tím úspěšnější budeš. Vše můžeš prodávat a získávat peníze.

Velkou zajímavostí hry je, že zažiješ vývoj doby. Budeš se muset naučit pracovat s modernějšími stroji, než jsou ty, se kterými ses seznámil na začátku hry, budeš zkoušet nové způsoby zpracování surovin, které vyprodukuješ a mnoho dalšího. Na tvé šikovnosti bude, jestli se ti podaří pokořit ostatní hráče. Klikni na My Little Farmies registrace a pusť se rovnou do hry.

Strategická onlinovka Forge of Empires

3851Tato budovatelská strategie splňuje i ty velmi náročné požadavky. Úkolem a nelehkým cílem je vybudovat říši, bohaté království na co největší ploše. Jeho poddaní mají mít své domy, vojáci musí být řádně vycvičeni k boji a musí o ně být řádně postaráno a často zdlouhavou a nelehkou prací budeš získávat suroviny, bez kterých není možné stávat se silnějším a růst. Postupně budeš obsazovat nejen větší část území, ale budeš i postupovat časem.

Strategická hra Forge of Empires dosáhla celosvětového úspěchu a hrálo ji statisíce nadšených hráčů.

Goodgame Empire

Onlinovka Goodgame Empire je jiná v tom, že potom, co vybuduješ silnou, pevnou říši a budeš ji vést, můžeš své síly spojit s jinými hráči ve společné alianci, ale také přizvat kamarády, aby ti pomohli s obranou a utkat se online s hráči z různých koutů světa. Ten, kdo bude mít nejlepší strategii hry, se stane vítězem. Zkuste s tvými spoluhráči vytvořit nejúčinnější obranu a porazte v podstatě celý svět!

Samozřejmě je Empire hra online zcela zdarma, stejně jako dvě předchozí strategické hry. Směle se zaregistruj a nech se vtáhnout do děje poutavých, úspěšných a skutečně “nakažlivých“ onlinovek.