Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Výrazné kusové koberce

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (Hodnoť první!)
Loading...

 

Barevné provedení koberce bývá základním faktorem při jeho výběru. Do každého prostoru je potřeba vybrat takový koberec, který jej vhodně doplní. Při výběru nového koberce byste měli myslet na to, že se jedná o doplněk, který sám o sobě může být dominantním prvkem. Je jen na vás, zda dáte přednost koberci kusovému nebo celoplošnému.

Jaký typ koberce vybrat?

Kusové koberce mají výhodu, že nemusíte mít předem jasnou představu, kam jej umístíte a můžete si jej v klidu dokoupit kdykoliv. Koberce celoplošné je vhodné mít koupené ještě předtím, než začnete zařizovat celý pokoj. Barva koberce je důležitější, než byste si mysleli. Barvy mají vliv na naše rozpoložení a pocity. Podle toho byste měli přizpůsobit barvu koberce v jednotlivých pokojích. Například do ložnice je lepší vybírat koberce, které mají uklidňující barvy, Naopak do obýváku si můžete dovolit prakticky cokoliv. Nic nezkazíte zemitými barvami, bát se nemusíte ani barev výrazných jako je třeba červená. Červená barva je barvou energickou a vyvolává pocit tepla. Červené koberce se velmi dobře doplňují s nábytkem v bílé nebo naopak tmavé barvě. Velký výběr koberců najdete na stránkách www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/. Kusové koberce jsou nejčastěji pokládány do obývacích pokojů, většinou před televizní stolek. Ideálním doplňkem jsou také do dětských pokojů.

Koberce do dětských pokojů

Dětský koberec zelený najdete v mnoha různých provedeních, vybírat si můžete jak varianty s nízkým, tak dlouhým vlasem, jednobarevné, nebo v různých barevných kombinacích. Při výběru koberce do dětského pokoje byste měli vzít v úvahu také věk dítěte. Jiné nároky budete mít, pokud budete vybírat koberec do pokojíčku pro novorozence a jiné do studentského pokoje. Pokud je dítě dostatečně velké a schopno se rozumně rozhodovat, pak jej k výběru koberce do dětského pokoje přizvěte.

 

Game Stats

120 zobrazení

Game Tags

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Comments Closed

Komentáře uzavřeny.