Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Kam vyrazit o jarních prázdninách?

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (Hodnoť první!)
Loading...

Nevíte si rady se zábavou pro Vaše děti o jarních prázdninách? Nevadí! Firma na zážitky ji vymyslí za Vás. Nechejte se unášet jedinečnými tipy společnosti Allegria a prožijte jarní prázdniny plné splněných snů. Firma na zážitky však nemyslí pouze na zábavu těch nejmenších. Rovněž zážitky v Praze si zaslouží Vaši pozornost. Na jejím webovém portále www.firmanazazitky.cz/nevsedni-darky/ najdete totiž celou řadu tipů na báječné dárky pro Vaše nejbližší i inspiraci na to, jak strávit romanticky zase po čase s partnerem společný čas.

Kam s dětmi o jarních prázdninách?

Zážitky pro děti jsou plné dech beroucích zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. Jarní prázdniny Vašich dětí mohou nabrat na úplně jiných obrátkách, než se vůbec kdy mohlo zdát. S menšími i většími dětmi můžete zavít do moderního hračkářství Hamleys a prožít zde jeden z nejbáječnějších dnů vůbec. Dospělí zde zapomenout na každodenní starosti a jejich ratolesti naopak zábavu, která nikdy nekončí. Díky voucheru od Firmy na zážitky si můžete vše vychutnat za velmi příznivou cenu. Vstup do světa radosti a zázraků plného zábavných atrakcí za necelé dva tisíce je velmi než lákavý. V Hamleys na Vás čeká nespočet zábavných atrakcí, živé předvádění hraček, tematické akce i tisíce tradičních a moderních hraček pro každý věk.

Na skok do říše pohádek

Máte doma malou holčičku, která tajně sní stát se roztomilou princeznou? Nenechávejte ji pouze u jejího snění a splňte jí její dětský sen. O proměnu v princeznu se postarají na pohádkovém zámku Mcely. Své malé nožičky můžete nechat rozmazlovat princeznovskou masáží s peelingem. Zámecká víla se postará o třpyt nehtíků, úpravu vlásků a společně vyberou překrásné princeznovské šaty. Na závěr si princezna pochutná na sladkém dezertu v zámecké restauraci nebo na zámeckém Patiu Bellavista. Chlapci budou naopak výskat radostí při přípravě na povolání praporčíka nebo při pilotování RC letadel. Nechybí-li Vaším dětem touha po dobrodružství, pak již nyní můžete na léto naplánovat den na farmě Počaply u Březnice nebo dovádění na raftu a e-kole do Bad Schandau.

Game Stats

753 zobrazení

Game Tags

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Comments Closed

Komentáře uzavřeny.