Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Hry pro dívky i kluky na doma

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (Hodnoť první!)
Loading...

Že je hraní her opravdu pro každého? Je to pravda. To vám dokážeme potvrdit. Nejenom, že můžeme mluvit o tom, že kouzlu hraní dokáže podlehnout doslova jakákoliv generace. Opomenout nelze ani to, že můžeme mluvit i o rozdělení, kterým jsou hry pro dívky a dále hry pro kluky. I toto jasně potvrzuje, že si může zahrát každý. Podívejme se na obě kategorie blíže, a to s popisem hlavních výhod, ale i s přehledem titulů, které patří k nejpopulárnějším.

 

V jakém segmentu dané rozdělení najít?

 

 

Pochopitelně v takovém který dnes můžeme jasně označit za ten, který patří k těm nejpopulárnějším. Jsou to online hry. Mluvíme zde o variantě, kterou jsou takzvané online hry. Čím je tato varianta her typická a charakteristická? Jedná se o hry, které se hrají prostřednictvím internetu. Není zde nutné nic stahovat, ano zde není nutné hry instalovat. Jednoduše se vybere konkrétní titul a již může dojít k tomu, že je hra spuštěna.

Tento segment her je velmi populární hlavně u toho, kdo se chce primárně pobavit a kdo se chce také odreagovat. Tomu odpovídá i koncept samotných her. Jsou jednodušší jak s ohledem na příběh nebo grafiku, tak hlavně na ovládání. Právě to na nich většina lidí miluje. Nejde o hry nijak složité, jako je tomu u klasicky prodávaných titulů, které jsou určené pro herní počítače, nebo jsou určené například pro hraní na herních konzolích.

 

Jaké možnosti existují právě pro dívky?

 

Jdeme se podívat konkrétněji na to, jaké jednotlivé možnosti v tomto segmentu existují. A začneme samozřejmě těmi variantami, kterými jsou hry pro dívky. Hlavní charakteristikou je zde to, že se nejedná o hry, které by byly plné akce, strachu, nebo napětí. Jedná se o online hry zdarma, které jsou spojeny primárně se zálibami, které dívky mají a mohou mít. A právě dané záliby jsou odráženy v tématech daných her. Dost však bylo obecného povídání. Jaké možnosti jsou ty konkrétní?

  • My Birthday Party
  • CleopatraDressup
  • RosePetalMakeover

Dasné příklady se týkají hlavně krásy – tedy líčení a oblékání. Nejde ale o oblast jedinou. Populární jsou i takové tituly, kde hrají hlavní roli primárně zvířata. Příkladem jsou různé strategie, třeba z farmářského prostředí.

 

Jaké jsou populární hry pro kluky?

 

Podívejme se společně i na kategorii další, kterou jsou hry určené pro kluky. I tady je možností poměrně dost. Když půjdeme po jednotlivých kategoriích, tak jsou hitem sportovní hry. Možných sportů, které si lze prostřednictvím daných her zahrát, je celá řada. Každý si tak může snadno vybrat přesně ten, který mu vyhovuje. Dále nelze zapomínat další doslova typické kategorie, kam patří:

  • Akční hry
  • Závodní hry
  • Střílečky

Pro kluky a chlapce jsou také určeny i různé strategie. Tentokrát jsou ale témata lehce jiná. Do popředí se dostávají hlavně různé budovatelské strategie, stejně jako strategie s válečnou tématikou. A to jak s ohledem na válku v minulosti, tak i války konané v blízké či vzdálené budoucnosti.

 

Hrát lze kdykoliv a odkudkoliv

 

Je jedno, jestli jste holka nebo kluk. Díky našemu přehledu jasně víte, jaké hry jsou pro vás určené a s jakými nešlápnete vedle. Dobré je říci také to, že dané hry je možné hrát nejenom kdykoliv, ale také odkudkoliv. Je to proto, že jsou dostupné online a tak plně stačí jenom připojení k internetu. A je jedno, zda se rozhodnete na hraní na počítači, na tabletu, nebo třeba prostřednictvím mobilního telefonu. Stačí si jenom rozkliknout konkrétní webovou stránku, najít si danou hru a začít hrát.

A to s jistotou toho, že u některých se můžete bavit desítky minut, a u některých je možné se do hry tak ponořit, že budete hrát třeba i dlouhé hodiny – typická doba u strategií. Je tedy jenom na vás, jakou možnost si zvolíte.

Game Stats

539 zobrazení

Game Tags

, ,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Comments Closed

Komentáře uzavřeny.