Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Slyšeli jste už o loterii Šťastných deset? Není divu, jelikož dnes patří mezi jednu z nejznámějších, ale také nejoblíbenějších. Podívejme se proto na hlavní důvody, proč je dobré si také vsadit.

Prvním důvodem jsou určitě celkem jednoduchá a samozřejmě také jasně daná pravidla. Není třeba hledat jakékoliv složitosti, jelikož hlavním pravidlem je nutnost vsadit si minimálně jedno a maximálně deset čísel, a to z osmdesáti možných. Následně už jenom čekáme na losování. Pokud uhodneme správně polovinu a více čísel, máme jistotu výhry. I to je důvod, proč naši sázku podat.

Šťastných 10 tažená čísla odtajní i Šanci milion

Tato loterie je ideální i pro jednorázové sázkaře, jelikož není problémem vsadit si skutečně malé částky. Tím nejmenším vkladem, který může být proveden, je v rámci hry Šťastných deset jenom deset korun českých. Samozřejmě vsadit lze i více, ale není to nutné. I proto se tímto směrem vydávají hlavně rekreační sázkaři. Nijak velký vklad nás ale nečeká ani v případě, kdy využijeme také doplňkových her. Když poté zjišťujeme Šťastných 10 tažená čísla, hledíme také na to, zda jsme si vsadili i dvě další varianty. Jednou z nich je Královská hra a tou druhé o něco známější Šance milion.

Vysoké výhry v rámci Šťastných deset lákají

Dalším důvodem pro sázku jsou určitě vysoké výhry, na které můžeme dosáhnout. A že nejsou nijak malé, to dokazuje i teoretická možnost získat až 100 milionů korun. A to každý den, jelikož to losování Šťastných deset probíhá. Navíc už při samotné sázce můžeme vědět, kolik v případě správné trefy vyhrajeme. Jedná se totiž o násobky našeho hlavního vkladu. Čím je větší, a čím více toho správně tipneme a čím více nás potěší Šťastných deset aktuální výsledky, tím větší výhra je naše. A kde si vsadit? Na kontaktních místech Sazky, ale i v některých obchodních řetězcích na pokladně.

Game Stats

2 998 zobrazení

Game Tags

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď