Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Kdy kontrolovat Sportka výsledky?

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (Hodnoť první!)
Loading...

Také si rádi vsadíte? Pokud je tomu tak, měli byste vědět také to, kdy je ideální doba na to, zkontrolovat si Sportka výsledky. Možností, jak to udělat, je samozřejmě hned několik.

První možností je sledování televizního vysílání, které nám může ihned v přímém přenosu říci konkrétní tažená čísla. Pokud to však není cestou, kterou se chcete vydat, není problém jít na sběrné místo společnosti Sazka, stejně jako není problém zabrousit na internetové stránky. To vše doplňuje ještě mobilní aplikace. Možností, jakým způsobem tedy ověřit výhru, je celá řada.

Sportka výsledky jsou dostupné vždy po losování

Nyní už se dostáváme k té nejdůležitější informaci, která souvisí právě s daným termínem, kdy výsledky kontrolovat. Zde platí, že se losuje vždy ve středu a také v neděli. Jaký termín se týká vás, ovlivňuje to, kdy jste si vsadili. Obvyklé bývá na sázence uvedeno, kdy Sportka výsledky sledovat. Tedy kdy bude konkrétní termín losování. Zde je samozřejmě nezbytností, abyste se dívali na ta správná čísla, jelikož jedině ta souvisí s vaší sázenkou. Jedině tak zjistíte, zda jste skutečně vyhráli, nebo nikoliv, jelikož Sazka Sportka výsledky kontrola je provedena řádně a správně.

Sportka může být losována i mimořádně

Pevně stanovené dny, kdy losování proběhne, tedy máme zmapovány. Aby to nebylo tak jednoduché, musíme dodat, že Sportka může být losována také mimořádně. Pokud bychom měli být konkrétní, tak platí, že alespoň jednou měsíčně je mimořádné losování alespoň jedno. I v tomto případě o tom získáte informace na vaší sázence, která se tak bude vázat ke konkrétnímu termínu, v rámci kterého umožní Sportka zkontrolovat tiket. Pokud se podíváme na konkrétní termíny mimořádných losování, tak obvykle jsou realizovány v pátek. Samozřejmě zapomínat byste neměli na to, že se k nim váže také určitý deadline spojený s podáváním sázek.

Game Stats

1 210 zobrazení

Game Tags

,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď