Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Barbie na titulní straně časopisu

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...
Barbie-s Játékok

Barbie na titulní straně časopisu

Staň se v onlinovce stylistkou naší Barbie slečny a pomoz jí vybrat tu nejlepší vizáž, se kterou se nechá vyfotit na titulní stranu populárního časopisu.

Ovládání a popis hry

Je to neuvěřitelné a vzrušující! Barbie potkal cestou ze zkoušky profesionální fotograf, který pracuje i pro prestižní měsíčník. Nabídl Barbie, že jí nafotí několik momentek, které by mohly zaujmout šéfredaktorku časopisu a její tvář by otiskli na titulní stranu. Je na Barbie, jaký účes, líčení i oblečení zvolí, hlavní je, aby jí to slušelo a zalíbila se šéfredaktorce. Pojď si zahrát tuto flash hru a staň se na chvíli pomocnicí Barbie, její stylistkou, vizážistkou a kadeřnicí v jedné osobě.

Pokud se ti bude líbit barva, která není třeba na jedné ze rtěnek, nebo stínů, můžeš si ji vytvořit posunutím rafičky doleva, nebo doprava a pak kliknout tam, kde ji chceš použít. Vyberte účes, oblečení, líčení, případně čepici, šminky a užijte si přípravu na lákavou zkoušku. Nakonec si můžeš obálku časopisu vytisknout, nebo ji poslat mailem svým přátelům.

  • Ovládání: myší
  • Hodnocení: 9/10

originální název hry Barbie-s Játékok

Game Stats

1 917 zobrazení

Game Tags

, , , , , , , , , , ,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď