Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Jaké to je mít hotel pro pejsky

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Dog Hotel

Jaké to je mít hotel pro pejsky

Úžasná hra pro všechny milovnice pejsků. Možná ale svůj názor přehodnotíš až jich na tebe bude deset! Vyzkoušej si, jaké to je mít svůj vlastní hotel pro pejsky.

Instrukce a jak hrát hru

Hra se ovládá myší. Vše se naučíš v prvním levelu. Přijde zákazník a přinese pejska, asi jede na dovolenou a nemohl by se o něho starat. Klikni na pejska a automaticky ho dáš na koberec. Pejsek má své potřeby a ty ti naštěstí dá vědět když potřebuje. Pejsky budeš muset vypustit na toaletu, umýt, dát jim jídlo a vodu do misky, ošetřit je, dát je spinkat, pomazlit nebo chytit, když začnou rozpustile pobíhat po místnosti.

První level je jednoduchý a zaučuješ se. Tvůj první pejsek bude chtít vše, ale pěkně popořadě. Každý další level přináší jednoho pejska navíc, takže sedmý level = sedm pejsků. Jakoby to věděli, jsou všichni hodní a nic nechtějí a pak spustí všichni najednou. Dva chtějí pomazlit, jeden pustit čůrat, dva chtějí vykoupat, jeden potřebuje ošetřit a jeden spinkat. Pokud vše stihneš, v pohodě, jdeš do dalšího kola. Ale když budeš pomalá a nepodaří se ti uspokojit potřebu zvířátek, tak tě šéf propustí a musíš hrát odznovu.

V originále Dog Hotel

Game Stats

4 445 zobrazení

Game Tags

, , , ,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď