Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Skákačka s rybičkou

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...
Fling a Thing

Skákačka s rybičkou

Dej směr, kam má rybka vyskočit a pošli ji vzhůru k bublinám, nebo jiným věcem, které by mohla ulovit. Zajímavá napínavá onlinovka.

Ovládání a popis hry

Uvidíš trošku jiného a podivného čističe, rybičku, která je stále nalepená pusou na něco, co čistí. I ta naše je stále přilepená, jen pohybuje žábrami a občas ploutvičkou zabere tempo. Čistič rád vyskakuje vzhůru nad vodní hladinu, hlavně když může něco ulovit. Můžeš mu pomoct vyskočit správným směrem tak, že na něj klikneš, zamíříš do strany a myš pustíš, čímž ho vystřelíš vzhůru. Zpočátku hry však létá nízko, a tak aby něco ulovil, musí počat, než se to přiblíží co nejvíc hladině, protože počet skoků je omezen.

S postupem flash hry dál dalšími levely se jeho schopnosti zlepšují. Počet zbývajících skoků sleduj u pravé strany herního pole minihry. Chytej i hvězdičky, ty budeš moct směnit za lepší a výkonnější rybku, nebo za jiné prostředí, ve kterém se bude hra odehrávat… nebo chyť jedničku, která ti připíše jeden skok navíc. Pusť se do skákání a nasbírej co nejvíc bodů a hvězdiček.

  • Ovládání: myší
  • Hodnocení: 8/10

hra v originále Fling a Thing

Game Stats

923 zobrazení

Game Tags

, , , , , , ,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď