Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Fullscreen
Lights Toggle
Přidat k oblíbeným

Bublinový vulkán

Nic mocUjdeCool!Skvělá!!Úžasná!!! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Bubble Volcano

Bublinový vulkán

Odstraňuj barevné bubliny a probojuj se až do samotného středu vulkánu. Podaří se ti porazit čas, rotující bubliny a neztratit pět životů? Ukaž svou zručnost v této minihře.

Ovládání a popis hry

Na zdolání této onlinovky je zapotřebí šikovnost, rychlost, předvídavost i logické myšlení. Před tebou se roztáčí vulkán bublin a tvým úkolem je, dostat se do jeho středu. Musíš odstranit barevné bubliny. K tomu ti pomůže podavač bublin, který se nachází nahoře uprostřed herní plochy. Musíš bublinu střelit k dalším bublinám stejné barvy a pokud ji trefíš k alespoň dvěma stejným bublinám, všechny tři zmizí. Až narazíš na bublinu s hvězdičkou, snaž se střelit ji ke stejné barvě bublin, zmizí tak úplně všechny, které na herní ploše této barvy jsou.

Celkem čtyřikrát můžeš udělat chybu a střelit bublinu k barevně jiným bublinám, pátá chyba už znamená konec flash hry. A taky dávej pozor na čas, utíká velmi rychle. Občas se ti k vulkánu přidají další bublinky, které komplikují práci, snad tě časem nezavalí. V pravém horním rohu sleduj počet bodů, které už jsi nasbírala a počet bodů, které je třeba nasbírat pro postup do dalšího kola. Tak ukaž, jak jsi šikovná a jak si s touto hrou poradíš.

Tady najdeš další hry s bublinami.

  • Ovládání: myší
  • Hodnocení: 9/10

Originální název hry Bubble Volcano

Game Stats

1 037 zobrazení

Game Tags

, , , , , , , , , , ,

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Diskuze ke hře

Zanechte odpověď